Jdi na obsah Jdi na menu
 


JAK ZDRAVĚ NAHRADIT ENERGETICKÉ NAPOJE ?

9. 6. 2019

energodrinky_komposka-2_600x454.jpg

Já osobně pracuji ve výrobním procesu kde zaměstnanci aby to zvládly a podaly výkon,plnily normy,pijou doslova houfně několik energetaku za šichtu, a věčina s nich pracuje blízko pece,takže jsou celo šichu v horku a dýchají horky vzduch,,v podstatě na hale je to jak ve skleníku,, no také huli trávu aby to takzvaně daly. A co s tím ? Jak zdravěji nahradit energetické napoje ?

Účinky yerba maté
Vhodný pro studenty,řidiče kamionu,dělníky : Má lepši povzbuzující učinky než kafe.Take snižuje chut k jídlu a je vhodný pro ty co chcou zhubnout. Prodává se také s kombinaci gvarany,což je ještě lepši ! Já osobně si do hrnce dam 2 polevkové lžíce a zaleju 1.5l,pak přeleju do ped lahve a piju přes šichtu.Čaj si také můžete dat v čajovně,podává se se v male kalabase,ale nepit večer bo neusnete,leda by jste šli na noční ?

 

Matcha - blahodárnými účinky
Zlepšuje kognitivní funkce,velmi sílně nabudí organizmus,má také pozitivní vliv pro naše zdraví ! 

 

ÚČINKY ČAJU PU-ERH
Velmi učině odbourává tuk a cholesterol ! Zlepšuje soustředěni,působiti jako mirne antidepresivum,učinky tohoto čaje jsou mnohem rozsáhlejší,doporučuji prostudovat par článku o učiněných tohoto čaje.

 

RELAXACE GAMMA
Na youtube je mnoho relaxačních nahrávek s mozkovymy vlnami v hladině GAMMA , doporučuji poslechnout před výkonem nebo než půjdete na noční. Poslouchejte ve sluchatkach,nahrávku cc 30 min. Než ale začnete,prostudujte si informace o teto frekveni na internetu !

 

Stav FLOW
Použivaji vrcholový sportovci a manažeři. Viz podrobné informace najdete na internetu,youtube od těchto autoru ( Jan Mühlfeit -  Marian Jelínek ). Dodatek: Mnoho manažeru pracuje denně i 18 h a pak o víkendu si dají drogy aby od pondělka mohly jet zase naplno,,,kdyby znaly učinky FLOW ? Nemuseli by se tak zedřít a ve 30 mít první infarkt a skončit na hřbitově !

 

DOBA PŘED 100 LETY A DNES ?
Díky moderním technologiím,internetu atd ,my dnes v současnosti vstřebáme za pouhy jeden týden tolik informaci,co mozek člověka před 100 lety za cely jeho život. Proto je doslova nutné umět naučit se odpočívat,přemýšlet a spolupracovat informace úplně jinak.. Viz např videa a články od JOE DISOPENZA.
DODATEK : Jeden můj kamarád ( podnikatel ) my zdělil že mnoho jeho Kamarádu co se honily za kariérou ,skončily na hřbitově,kolapsy,infarkty,sebevraždy,rozchody,nebylo jim pry ani 40 ! Ale kdyby znaly a zajímali se o nejnovější poznatky mozku,vše by bylo jinak.